2018-2019 Güz Dönemi Hazırlık Eğitimi

Posted Uncategorized içinde yayınlandı

Aşağıdaki duyuruları lütfen tek tek dikkatle inceleyin:

  1. Güz dönemi kur ve sınıfları için tıklayın.
  2. Sınıfların derslikleri için tıklayın.
  3. Öğrencilerin kurlarına göre verilmiş olan saatlerde oryantasyona katılımı zorunludur. Oryantasyon saatleri için tıklayın. 17 Eylül 2018 Pazartesi günü ders yapılmayacaktır; sınıfınıza gitmenize gerek yoktur. Yalnızca oryantasyona katılmanız gerekmektedir.
  4. Ders içeriklerine erişim için Moodle sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için yönergeleri sırasıyla takip edin. (Moodle hem tarayıcı hem de uygulama üzerinden kullanılabilmektedir. ) Yönerge 1  Yönerge 2

 

 

2018 Yılı Erasmus+ Ana Eylem 2 Yükseköğretim Alanı Stratejik Ortaklıklar Projemiz

Posted Uncategorized içinde yayınlandı

Erasmus+ Ana Eylem 2 Yükseköğretim Alanı Stratejik Ortaklıklar (KA203) kapsamındaki “Immersive Business and Engineering English in Virtual Reality: A Tool for the Sustainable Mobility of the Skilled Workforce in the EU” başlıklı AB proje başvurumuz değerlendirme sürecinden başarıyla geçerek 259 bin avroluk hibeye uygun görülmüştür.

Başvuru sonuçlarını görüntülemek için lütfen tıklayın. (Başvurular aldıkları puana göre sıralanmıştır.)

Avrupa Birliği’nin en prestijli proje alanlarından biri kabul edilen KA2 (Key Action 2) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

UOLP Hazırlık Okuyacak Öğrencilerimizin Dikkatine

Posted Uncategorized içinde yayınlandı

Hazırlık öğrencilerimizin 17 Eylül, Pazartesi günü saat 8:30’da  dersliklerimizin olduğu Maçka ek binada olmaları gerekmektedir.  Öğrencilerimiz, dersliklerini panolarda asılı öğrenci listelerinden öğrenebileceklerdir. Aynı gün, ana bina A-101 nolu amfide, saat  13:00’te UOLP hazırlık öğrencilerimize yönelik oryantasyon gerçekleştirilecektir.

Düzey Belirleme Sınavı Hakkında

Posted Uncategorized içinde yayınlandı

2018-19 girişli öğrenciler için düzey belirleme sınavı daha önce de ilan edildiği üzere 11 Eylül 2018 saat 10:00’da Maçka Kampüsünde gerçekleştirilecektir. Kayıt alınmayacaktır. Yeterlilik sınavından başarısız olan öğrenciler dahil hazırlık okuyacak öğrencilerin tümü sınava otomatik olarak kaydedilecektir. Sınav yerlerinizi sınav sabahı YDY girişindeki panolardan ve bu web sitesindeki duyurulardan öğrenebilirsiniz.

Sınava katılım zorunludur.