Şikayetler

İTÜ YDY çatısı altında CEA tarafından akredite edilmiş Lisans İngilizce Hazırlık Programı ve Çift Diploma İngilizce Hazırlık Programı CEA Standartları’na uymaya devam etmelidir.

Öğrenciler, öğretim elemanları, kurum çalışanları ve kurumun dışındaki kişiler Lisans İngilizce Hazırlık Programı ve/veya Çift Diploma Hazırlık Programı’nın CEA standartlarını karşılamadığını iddia ettikleri durumda şikayette bulunabilirler.  YDY’nin sunduğu hizmet ve imkanlarla ilgili şikayetler öncelikle İTÜ YDY  Yönetimi ile irtibata geçmelidirler. İsteğe bağlı olarak kişiler CEA ile yazılı olarak irtibata geçilebilir. Detaylar için lütfen tıklayınız.

Lisans İngilizce Hazırlık Programı öğrencileri talep ve/veya şikayetlerini Öğrenci İşlerinden de temin edebilecekleri Öğrenci Talep Formu’nu doldurduktan sonra Yazı İşleri Ofisi’ne teslim ederek yapabilirler.

Çift Diploma İngilizce Hazırlık Programı Öğrencileri  sözlü ve/veya yazılı talep ve/veya şikayetlerini  UOLP Hazırlık Koordinasyon Ofisi’ne bildirebilirler. Yazılı talep ve/veya şikayetler için Öğrenci Talep Formu UOLP Koordinasyon Ofisî’nden  de temin edilebilir.

Dokümanlar: